Wieczorek poetycki Bożeny Krótkiej

calendar_today 14.09.2023
schedule18.00
location_onCzytelnia Naukowa nr I (ul. św. Wincentego 85)

Bożena Ewa Krótka urodziła się w Białymstoku. Pierwszy tomik poezji „Kiedy otwieram oczy” wydała w 2001 roku. Pasjonuje się podróżami, fotografią i dobrą literaturą. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu tomiku wraz z autografem.

Zapraszamy 14 września o godzinie 18.00 do Czytelni Naukowej nr I przy ul. św. Wincentego 85.
Wstęp wolny.

Regulamin wieczorku poetyckiego

plakat promujący spotkanie z Bożeną Krótką w Czytelni Naukowej nr I; na zdjęciu okładka tomiku pt. Niezmienna czułość i fioletowe kwiaty w drewnianej doniczce

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.