Spotkanie autorskie z Dariuszem Dziekanowskim

calendar_today 05.12.2023
schedule17.30
location_onCzytelnia Naukowa nr I im. Janiny Englert (ul. św. Wincentego 85)

Zapraszamy na spotkanie z jednym z najlepszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy w historii polskiego futbolu!

Kochany i nienawidzony, uwielbiany i wyszydzany, u szczytu kariery z łatwością mógł rywalizować z czołowymi zawodnikami na świecie. Kiedyś najdroższy piłkarz polskiej ligi, do dziś podziwiany w Warszawie, Glasgow i Bristolu, za to z niechęcią wspominany w Łodzi.

W szczerej, autoironicznej, pełnej fascynujących i bulwersujących szczegółów autobiografii Dariusz Dziekanowski opowiada o człowieku, który w ukochanej dyscyplinie sportu osiągnął wiele, ale mógł znacznie więcej…

Sprawdź w bibliotecznym katalogu online dostępność książki Dariusza Dziekanowskiego pt. „Dziekan: autobiografia”

na plakacie zdjęcie piłkarza trzymającego koszulkę, obok niego jego książka

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.