Benefis artystyczny Agnieszki Kazały. Noc Bibliotek 2023 w W64

calendar_today 07.10.2023
schedule16.00
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (ul. Radzymińska 121)

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek zaprasza do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 na benefis artystyczny Agnieszki Kazały.

W programie spotkanie autorskie i prezentacja dorobku artystycznego Agnieszki Kazały, wystawa książek, obrazów i grafik artystki, możliwość zakupu książek Autorki, a dla dzieci: prezentacja bajek w teatrzyku kamishibai i zabawa z upominkami.

Będzie też słodki poczęstunek 🙂

Agnieszka Kazała – warszawianka, twórczyni ściśle związana z Targówkiem, a także Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, parająca się różnego rodzaju rzemiosłem twórczym: malarstwem sztalugowym (olej, akryl) i użytkowym (szkło, porcelana, drewno), fotografią, grafiką (okładki książek, ilustracje książkowe); pisarka – autorka pełnych empatii książek dla dzieci oraz dwóch powieści dla dorosłych pt. Apetyt na życie i Cela 78.

Na benefis artystyczny zapraszamy w ramach Nocy Bibliotek (sobota, 7 października 2023 roku, godz. 16.00).

Sprawdź w katalogu online dostępność książek Agnieszki Kazały

Projekty i spotkania z Agnieszką Kazałą

Poza tym w godz. 16.00–21.00 będzie możliwość wypożyczania i zwracania książek.

plakat promujący benefis Agnieszki Kazały; na plakacie uśmiechnięty nietoperz Leon i uśmiechnięte gwiazdy

Uprzejmie informujemy, że z powodu awarii Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 49 (ul. Księcia Ziemowita 16) będzie nieczynna do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.