Wesołe choinki – Czytamy z Pandą Wandą

calendar_today 20.12.2023
schedule17.00
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 98 (ul. Kondratowicza 23)

Zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Podczas spotkania uczestnikom będzie towarzyszyć duża pluszowa Panda Wanda. Fragmenty książki „Magiczne Święta” przeczyta dzieciom bibliotekarz. Następnie nasi goście wykonają świąteczną pracę plastyczną będącą ilustracją do poznanego fragmentu książki.

na plakacie choinki z oczami i zdjęcie maskotki pandy

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.