Spotkanie autorskie z Jerzym Kisielewskim

calendar_today 23.10.2023
schedule17.30
location_onCzytelnia Naukowa nr I im. Janiny Englert (ul. św. Wincentego 85)

23 października gościem Czytelni Naukowej nr I im. Janiny Englert (ul. św. Wincentego 85) będzie Jerzy Kisielewski – syn słynnego „Kisiela”, autor książki „Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne” (Wydawnictwo Czerwone i Czarne).

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź w bibliotecznym katalogu online dostępność książki Jerzego Kisielewskiego pt. „Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne”

plakat promujący spotkanie z Jerzym Kisielewskim 23 października o 17.30 w Czytelni Naukowej nr I przy ul. św. Wincentego 85

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.