Zabawy na śniegu. Czytamy z Pandą Wandą. „Zima w mieście” 2024

calendar_today 24.01.2024
schedule17.00–18.00
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 98 (ul. Kondratowicza 23)

W ramach akcji „Zima w mieście” zapraszamy dzieci w wieku wczesnoszkolnym na zajęcia literacko-plastyczne. Podczas spotkania uczestnikom będzie towarzyszyć duża pluszowa Panda Wanda. Fragmenty książki przeczyta dzieciom bibliotekarz. Następnie nasi goście wykonają zimową pracę plastyczną będącą ilustracją do poznanego tekstu.

na obrazkach dzieci na sankach, łyżwach, w goglach narciarskich, a także płatek śniegu oglądany przez lupę

na plakacie bałwanek i choinki w lesie, a także panda, plakat promuje zajęcia dla dzieci pod tytułem zabawy na śniegu

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.