Walentynki w Metrotece

calendar_today 14.02.2024
schedule15.00–17.00
location_onMetroteka (lokal biblioteki w przygotowaniu na stacji metra Kondratowicza)

Czujecie pociąg do książek? My też! Spotkajmy się zatem w wyjątkowym miejscu – tam, gdzie wkrótce zostanie otwarta Metroteka, czyli pierwsza w Polsce biblioteka w metrze (na stacji Kondratowicza – wejście od ul. Kondratowicza 20)!

W godz. 15.00–17.00:

• wspólne czytanie emanujących miłością wierszy i fragmentów powieści,
  • dla najmłodszych seanse kreatywnego czytania – bajki w teatrzyku Kamishibai,
  • dla Czytelników i Mieszkańców w wieku „od juniora do seniora” – warsztaty decoupage.
  • okolicznościowe zakładki do książek.

Będzie z nami również maskotka Biblioteki – Miś! Z radością zapozuje do wspólnych zdjęć i wyczaruje uśmiechy u każdego, kto do nas przyjdzie.

Więcej informacji o Metrotece

Wydarzenia w Metrotece w 2023 r.

na plakacie dużo serc, napis Walentynki w metrotece  i program wydarzenia, zamieszczony w tym wpisie

maskotka biblioteki - miś