Świąteczna ścianka

calendar_today 19.12.2023 - 21.12.2023
schedule10.00-19.00
location_onBiblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 52 (ul. Rembielińska 6a)

Zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 52 przy ul. Rembielińskiej 6a!

Do 21 grudnia 2023 (czwartek) w naszej bibliotece można zrobić sobie świąteczne zdjęcie na specjalnie przygotowanej „ściance”, a potem to zdjęcie wysłać rodzinie i znajomym wraz z życzeniami albo zachować w rodzinnym albumie. Oprócz choinkowego tła do zdjęć można użyć mnóstwa kolorowych, zabawnych gadżetów takich jak: czapka Mikołaja, opaska z rogami renifera, okulary z bałwankami i wiele innych. Wszystko pięknie prezentuje na zdjęciach nasza wspaniała modelka Helenka.

Oprócz zrobienia zabawnej fotki można u nas wypożyczyć bardzo ciekawe i wartościowe książki, które umilą świąteczny czas.

Wszystkim Czytelnikom życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku 2024. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii oraz odwiedzenia biblioteki.