„Oswajamy starość i samotność” – spotkanie w DOBRYM MIEJSCU

calendar_today 25.04.2024
schedule17.30
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 72 (ul. Suwalska 11)

Zapraszamy na spotkanie w DOBRYM MIEJSCU w Bibliotece przy ul. Suwalskiej 11. Tym razem nasze grono poszerzy się o nowych uczestników – znajomych z zaprzyjaźnionej Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 2.

Mamy już dla Państwa plan działań na najbliższe miesiące. Rozpoczynamy bowiem realizację projektu pt. „Oswajamy starość i samotność”. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 72 wraz z Wypożyczalnią dla Dorosłych i Młodzieży nr 2 rusza z cyklem spotkań z autorkami książek oraz realizacją profesjonalnie przygotowanych warsztatów rękodzieła.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie, na którym porozmawiamy o tym, co dla Państwa zaplanowaliśmy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony twórczo czas i nowe wydarzenia w ramach projektu „Oswajamy starość i samotność” dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń.

logo ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego - godło Polski (orzeł) i nazwa ministerstwa, pod nią podkreślenie biało-czerwoneDofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

na plakacie uśmiechnięci seniorzy wraz z wnuczką pokazującą dłońmi symbol serca, a także dłoń z książką