Biżuteria z koralików. „Zima w mieście” 2024

calendar_today 17.01.2024
schedule13.00–15.00
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 (ul. Smoleńska 94)

Na zajęciach uczestnicy wykonają własnoręcznie biżuterię z koralików, np. bransoletki, kolczyki, wisiorki (zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, do 8 osób; obowiązują zapisy)

telefon 22 678 55 22, e-mail w37@multibiblioteka.waw.pl

na obrazkach dzieci na sankach, łyżwach, w goglach narciarskich, a także płatek śniegu oglądany przez lupę

Szanowni Czytelnicy,
informujemy, że od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna
w związku z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza)! Niedługo zaprosimy Was do hipernowoczesnej placówki w pełni dostępnej dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Meble parametryczne, RFID, self-check, hydroponika... Nie możemy się doczekać Waszych wizyt w tym wyjątkowym miejscu! Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.