Spotkanie autorskie z Agnieszką Kazałą


calendar_today 11.10.2023
schedule11.00
location_onSzkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca (ul. Bartnicza 2)

Spotkanie z Agnieszką Kazałą odbędzie się 11 października o godz.11.00 w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 99 im. Małego Powstańca i jest jednym z działań w ramach projektu „Tropiciele z Targówka”.

Więcej informacji o projekcie

Projekt „Tropiciele z Targówka” realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w partnerstwie ze Szkołą Podstawową Specjalną nr 99 im. Małego Powstańca.

Zadanie ma na celu odkrywanie niematerialnego dziedzictwa kulturowego, zainteresowanie historią, w tym lokalną u dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 99.  W ramach projektu odbędą się spacery varsavianistyczne w ramach których „tropione” będzie niematerialne dziedzictwo kulturowe w naszej Dzielnicy, poprzedzone spotkaniami varsavianisty z uczniami, gra terenowa będąca podsumowaniem spotkań i spacerów varsavianistycznych oraz wystawa miniprzewodników po Targówku wykonanych przez uczestników zadania. Ponadto planowane są spotkania autorskie podczas których pisarze zaprezentują swoją twórczość i warsztat pracy.

Projekt „Tropiciele z Targówka” finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Plakat promujący spotkanie autorskie z Agnieszką Kazałą w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 99 im. Małego Powstańca w dniu 11 października o godz. 11.00.