Spotkanie z Janem Woźnicą – pierwszym Polakiem, który zaprojektował zestaw LEGO Ideas


calendar_today 22.03.2024
schedule17.30
location_onWypożyczalnia nr 130 o profilu pedagogicznym (ul. św. Wincentego 85)

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie z Janem Woźnicą – pierwszym i jedynym Polakiem, który zaprojektował własny zestaw Lego Ideas! Spotkanie odbędzie się w Wypożyczalni nr 130 o profilu pedagogicznym przy ulicy św. Wincentego 85 w Warszawie.

Jan Woźnica to pasjonat LEGO, który tworzy swoje własne projekty, inspirując się różnorodnymi tematami i motywami. Jego prace zyskały uznanie zarówno wśród miłośników klocków LEGO, jak i szerokiej publiczności z całego świata. Podczas naszego spotkania będziemy mieli okazję poznać bliżej proces tworzenia zestawów LEGO. Poznamy inspiracje autora oraz odkryjemy tajniki tej niezwykłej sztuki konstruowania. To wyjątkowa okazja dla nastoletnich i dorosłych fanów LEGO, aby zgłębić świat klocków w towarzystwie prawdziwego mistrza!

Ponadto będziecie mieli możliwość zadać Janowi Woźnicy pytania, które Was nurtują. Dowiecie się jeszcze więcej na temat jego pasji i twórczości. Pytania można również napisać w komentarzu na Facebooku lub wysłać na adres wydarzenia@multibiblioteka.waw.pl .

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak przebiegało wprowadzenie zestawu Jana Woźnicy do świata LEGO. Niech to będzie czas pełen kreatywności, inspiracji i radości z odkrywania nowych możliwości tworzenia.

na plakacie klocki LEGO, konstrukcje z klocków i uśmiechnięty Jan Woźnica

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.