Międzypokoleniowe gry planszowe i towarzyskie

calendar_today 24.04.2024
schedule13.00-16.00
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (ul. Radzymińska 121)

Przyjdźcie do biblioteki z całą rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami i bawcie się razem z nami w niezapomniane i kultowe gry towarzyskie, tj.: chińczyk, domino, grę słowną Blanko, kości czy bierki. Przypomnimy sobie także statki i państwa-miasta, czyli gry niewymagające skomplikowanych rekwizytów, a jedynie kartki, długopisu i dobrego humoru.

Dla osób lubiących zabawy w skojarzenia proponujemy Dixit, a wielbicieli drogocennych kamieni z pewnością ucieszy Splendor.

Gry planszowe i towarzyskie to doskonała rozrywka, która łączy pokolenia!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

na plakacie gra planszowa z pionkami, a także między innymi domino

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.