„Interesująca biografia, jaką ostatnio czytałam(-em)” – spotkanie DKK w W64


calendar_today 06.09.2023
schedule17.30
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (ul. Radzymińska 121)

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Interesująca biografia, jaką ostatnio czytałam(-em)”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, rekomendować je sobie wzajemnie, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 6 września (środa) 2023 roku, godz. 17.30.

Tematem dyskusji będą biografie.

Zapraszamy!

na plakacie kot na kanapie, w tle półka z książkami, obok kwiatek, w ramkach na ścianie tekst: interesująca książka, jaką ostatnio czytałam (-em), 6 września 2023, godz. 17.30

Komunikat
Szanowni Czytelnicy,
informujemy, że od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna
w związku z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza)! Niedługo zaprosimy Was do hipernowoczesnej placówki w pełni dostępnej dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Meble parametryczne, RFID, self-check, hydroponika... Nie możemy się doczekać Waszych wizyt w tym wyjątkowym miejscu! Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.