Rozdanie nagród za udział w konkursie „Nasz dzień w szkole”


4 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 99 przy ul. Bartniczej 2 odbył się uroczysty apel, na którym dzieci i młodzież poznały wyniki konkursu „Nasz dzień w szkole”.

Konkurs był adresowany do wszystkich klas i polegał na przedstawieniu w formie plakatu, książki lub komiksu swojego szkolnego życia lub jednego wybranego, szczególnego dnia, przeżytego z klasą. Do oceny trafiło 18 prac, co oznacza, że wszystkie klasy wzięły udział w konkursie.

Zwycięskie prace zostały wyłonione po naradzie trzyosobowego jury. Wybór był trudny, ponieważ wszyscy uczniowie wykazali wielką kreatywność, zaangażowanie i pomysłowość. Laureatem konkursu w kategorii dzieci młodszych została klasa 3c, natomiast w kategorii dzieci starszych zwyciężyła klasa 7a. W nagrodę uczniowie tych klas otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kartę podarunkową. Dla pozostałych uczniów przygotowane zostały również dyplomy za udział w konkursie oraz drobne upominki. Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie w szkole.

Projekt „Równi wobec książki” realizuje Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w partnerstwie ze Szkołą Podstawową Specjalną nr 99 im. Małego Powstańca.

logo ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego - godło Polski (orzeł) i nazwa ministerstwa, pod nią podkreślenie biało-czerwoneDofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

Relacja i zdjęcia z rozdania nagród

Relacje z poprzednich wydarzeń realizowanych w ramach projektu „Równi wobec książki”:

Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską w SPS 99

Warsztaty plastyczne z Julią Konieczna w SPS 99

„Nie tylko mamy mają swoje święto” – warsztaty w SPS 99

Spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem w SPS 99

„Kto ty jesteś…” – warsztaty w SPS 99

„Brzechwa, Tuwim, Konopnicka i kto jeszcze…, czyli Światowy Dzień Poezji” – warsztaty w SPS 99

„W poszukiwaniu dzikiej przyrody” – warsztaty w SPS 99