Dyskusyjny Klub Książki – Sergiusz Piasecki
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki na temat: Sergiusz Piasecki. Powrót z zapomnienia.
Porozmawiamy o twórczości Sergiusza Piaseckiego, jego niezwykłym życiorysie, kontekście historycznym oraz o tym, dlaczego dziś warto wracać do jego książek.
Spotykamy się, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze, rekomendować je sobie wzajemnie.
Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.
Zapraszamy na literackie popołudnie w świetnym towarzystwie z dobrą książką, kawą i łakociami!
Dysponujemy pętlą indukcyjną. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu przy pomocy tego urządzenia prosimy o wiadomość (najpóźniej na 7 dni przed wydarzeniem) na adres wydarzenia@multibiblioteka.waw.pl
