Sąsiedzkie spotkanie biblioteczne z sową Jadwigą

calendar_today 25.05.2023
schedule17.00
location_onBiblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 52 (ul. Rembielińska 6a)

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 52 z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada przypadającego 26 maja zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami na cykl spotkań z literaturą.

Na majowe zajęcia, które odbędą się w czwartek 25 maja o godz. 17.00, zaproście swoich sąsiadów i… przedstawcie ich Sowie Jadwidze! Podczas zajęć przeczytamy wspólnie ciekawą książkę lub opowiadanie, a następnie wykonamy pracę plastyczną.

Zapraszamy!