Spotkanie autorskie z Małgorzatą Karoliną Piekarską


calendar_today 29.09.2023
schedule12.00
location_onSzkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca (ul. Bartnicza 2)

Spotkanie z Małgorzatą Karoliną Piekarską odbędzie się 29 września o godz.12.00 w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 99 im. Małego Powstańca i jest jednym z działań w ramach projektu „Tropiciele z Targówka”.

Więcej informacji o projekcie

Projekt „Tropiciele z Targówka” realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w partnerstwie ze Szkołą Podstawową Specjalną nr 99 im. Małego Powstańca.

Zadanie ma na celu odkrywanie niematerialnego dziedzictwa kulturowego, zainteresowanie historią, w tym lokalną u dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 99.  W ramach projektu odbędą się spacery varsavianistyczne w ramach których „tropione” będzie niematerialne dziedzictwo kulturowe w naszej Dzielnicy, poprzedzone spotkaniami varsavianisty z uczniami, gra terenowa będąca podsumowaniem spotkań i spacerów varsavianistycznych oraz wystawa miniprzewodników po Targówku wykonanych przez uczestników zadania. Ponadto planowane są spotkania autorskie podczas których pisarze zaprezentują swoją twórczość i warsztat pracy.

Projekt „Tropiciele z Targówka” finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Plakat promujące spotkanie z Małgorzatą Karoliną Piekarską w SPS nr 99. Termin spotkania: 29.09.2023 r. o godz. 12.00.

Autorem zdjęcia zamieszczonego na plakacie jest Adam Kozak.