Warsztaty o niemarnowaniu energii w W37. „EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek”

27 września czytelnicy Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 wzięli udział w spotkaniu z ekspertem ds. edukacji ekologicznej, Sławomirem Brzózkiem – dyrektorem ds. Zrównoważonego Rozwoju w ENERIS, współzałożycielem inicjatywy Faceci w Zieleni.

Tematem rozmów była energia. Skąd się bierze? ile kosztuje? I dlaczego powinniśmy ją oszczędzać?

Po warsztatach wszyscy czytelnicy otrzymali w prezencie nasionka kwiatów.

Aktualnie w placówkach Biblioteki prowadzona jest zbiórka baterii w ramach realizacji projektu „EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek”.

Projekt „EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek” finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Serdecznie dziękujemy naszym czytelnikom za przybycie i zapraszamy na kolejne warsztaty.