Rozpoczynamy projekt „Twórczy Targówek – bajka z okienka – młodzież pisze i ilustruje bajki Kamishibai dla przedszkolaków”

Z radością informujemy, że  Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w partnerstwie z CXXXVII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta SchumanaPrzedszkolem Integracyjnym nr 120 oraz Wydawnictwem Literackim Białe Pióro będzie realizowała w bieżącym roku projekt „Twórczy Targówek – bajka z okienka – młodzież pisze i ilustruje bajki Kamishibai dla przedszkolaków”. Projekt finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

7 kwietnia Pani Agnieszka Kazała, pisarka graficzka oraz prowadząca warsztaty twórcze w ramach projektu udała się do CXXXVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana, gdzie przedstawiła młodzieży założenia zadania i zachęcała uczniów do udziału w nim.

Relacja ze spotkania w Liceum.

Więcej informacji o projekcie

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!