„EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek” – warsztaty w W72


17 listopada w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72 przy ul. Suwalskiej 11 odbyły się warsztaty z panem Sławomirem Brzózkiem, ekspertem do spraw edukacji ekologicznej.

Zgromadzona grupa dorosłych użytkowników Biblioteki z zaangażowaniem uczestniczyła w spotkaniu. Szczególnie ciekawe były tematy dotyczące energii odnawialnej oraz obecnego stanu środowiska.

Na zakończenie warsztatów uczestnicy zajęć otrzymali nasionka.

Warsztaty były częścią projektu „EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek” finansowanego przez m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

 

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że Biblioteka nr 53 oraz Wypożyczalnia nr 2 mieszczące się przy ul. Bazyliańskiej 6 zostaną tymczasowo zamknięte 11 grudnia 2023 r. od godz. 16.00 z powodu awarii ogrzewania. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do odwiedzenia nas w dniu jutrzejszym. Dziękujemy za wyrozumiałość. Ponadto 11 grudnia 2023 r. Biblioteka nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!