EkoBiblioteka w W60 – warsztaty ekologiczne i ekowarsztaty rękodzielnicze

Serdecznie zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 na wydarzenie realizowane w ramach Warszawskich Dni Seniora.

W ramach wydarzenia odbędą się:

• warsztaty ekologiczne, które poprowadzi Pan Sławomir Brzózek (dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju w ENERIS, współzałożyciel inicjatywy Faceci w Zieleni).

Warsztatom będą towarzyszyły:
– wystawka książek o tematyce ekologicznej, które dostępne są w Bibliotece,
– zbiórka zużytych baterii.
Uczestnicy warsztatów otrzymają symboliczny podarunek – nasionka.
Działanie realizowane w ramach projektu „EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek”, który finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

• warsztaty rękodzielnicze w ramach cyklu spotkań „Z pasją i inspiracją. Robótki ręczne” – podczas zajęć damy książkom „drugie życie”.

plakat zapraszający na warsztaty 29 września o godzinie 17 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.