Poznajcie Grenlandię – odcinek 2. Historia Eryka Rudego i współczesne zabawne zwyczaje szkolne

Dlaczego największa wyspa świata nazywa się „Zieloną krainą”? Jak wygląda świętowanie końca roku szkolnego na Grenlandii? Zapraszamy na drugi odcinek bibliotecznego cyklu podróżniczego w ramach „Zimy w Mieście” w Bibliotece Online.

Opis zakończenia roku szkolnego powstał na podstawie informacji z książki Adama Jarniewskiego pt. „Nie mieszkam w igloo”.

Sprawdź w katalogu online Biblioteki dostępność książki pt. „Nie mieszkam w igloo”