Poznajcie Grenlandię – odcinek 1. Wiedza w pigułce

Czy ktoś z Was marzył kiedyś o locie na Grenlandię? Zapraszamy na 1. odcinek naszego feryjnego cyklu podróżniczego. Dowiecie się m.in., jak bardzo jest tam zimno (i kiedy bywa bardzo ciepło), kto z naszych rodaków uczy j. angielskiego w szkole w Sisimiut, a także jak można dotrzeć na tę wyspę.

Sprawdź w katalogu online Biblioteki dostępność książek o Grenlandii

Zobacz również:

Poznajcie Grenlandię – odcinek 2. Historia Eryka Rudego i współczesne zabawne zwyczaje szkolne

Poznajcie Grenlandię – odcinek 3. Niedźwiedzie, narwale, lemingi, komary…

Poznajcie Grenlandię – odcinek 4. Kaffemiki i imiona

Poznajcie Grenlandię – odcinek 5. Turyści i podróżnicy

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.