Trzy cykle zajęć w BD12

„Biblioteka dobre miejsce”, „Z książką za pan brat” i „ Teatrzyk kamishibai” to trzy cykle zajęć edukacyjnych i lekcji bibliotecznych, które realizowaliśmy dla Was w kwietniu podczas siedmiu kolejnych spotkań. Inspiracją do zajęć, już tradycyjnie, były książki, które możecie wypożyczyć w naszej filii. Warto więc sięgnąć po serię „Przygody Fenka”, „Czyj to domek” Agnieszki Starok (pozycję, która ma swoją kontynuację i w bardzo ciekawy sposób przybliża najmłodszym dzieła najznamienitszych malarzy na świecie), „Krasnoludka” Bohdana Butenki czy „Legendę o Skarbniku”.

Podczas spotkań z nami macie szanse usłyszeć i zobaczyć książki, do których po prostu warto sięgnąć, dlatego zapraszamy do biblioteki.