Świąteczna fotka w BD52


Zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 52 przy ul. Rembielińskiej 6a!

Do 21 grudnia 2023 (czwartek) w naszej bibliotece można zrobić sobie świąteczne zdjęcie na specjalnie przygotowanej „ściance”, a potem to zdjęcie wysłać rodzinie i znajomym wraz z życzeniami albo zachować w rodzinnym albumie. Oprócz choinkowego tła do zdjęć można użyć mnóstwa kolorowych, zabawnych gadżetów takich jak: czapka Mikołaja, opaska z rogami renifera, okulary z bałwankami i wiele innych. Wszystko pięknie prezentuje na zdjęciach nasza wspaniała modelka Helenka.

Oprócz zrobienia zabawnej fotki można u nas wypożyczyć bardzo ciekawe i wartościowe książki, które umilą świąteczny czas.

Wszystkim Czytelnikom życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku 2024. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii oraz odwiedzenia biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.