Przedszkolaki z wizytą w W37

W ostatnim czasie Wypożyczalnię nr 37 odwiedziły grupy dzieci z Przedszkola nr 94, które przybyły, aby poznać naszą bibliotekę oraz zapoznać się z zasadami zapisu i wypożyczania książek.

Pani bibliotekarka zaprezentowała i przeczytała dzieciom opowiadanie o Franklinie i jego przygodach z książką z biblioteki. Następnie wszyscy stworzyli swoje zakładki do książek, wykorzystując materiały wcześniej przygotowane. Podczas pracy dzieci opowiadały o swoich ulubionych zajęciach, książkach i filmach, a nawet zaśpiewały piosenkę o Mikołaju.

Czekamy na następne spotkania z dziećmi, które zawsze dają nam wiele radości.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.