Lato w mieście 2023 w W37

W ramach akcji Lato w mieście w Wypożyczalni nr 37 odbyły się następujące zajęcia:

• Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – spotkanie z funkcjonariuszami Policji,
  • Wakacyjna biżuteria – tworzenie bransoletek i naszyjników z koralików,
  • Gniotek hand made – tworzenie zabawek sensorycznych,
  • Uszyj to z nami! – szycie breloczków / małych maskotek,
  • Wakacyjna zawieszka – warsztaty decoupage – zdobienie metodą decoupage drewnianych zawieszek.
Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.