Kwietniowe zajęcia w W85


W kwietniu Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 85 gościła na zajęciach 8 grup dzieci z przedszkoli na Targówku.

Większość kwietniowych zajęć to zajęcia tematyczne. 4 z 8 poświęcone były baśniom polskim oraz bajkom z innych części świata. W cyklu spotkań comiesięcznych spotykaliśmy się również z kolejnymi grupami nowych użytkowników Biblioteki, którzy odwiedzili nas po raz pierwszy i chcieli dowiedzieć się o nas jak najwięcej. Bardzo ciekawe były także zajęcia o pociągach – zarówno dawnych, jak i najnowszych, współcześnie jeżdżących po torach.

Gościliśmy dzieci z:

  • Niepublicznego Przedszkola „Ciuchcia Puch – Puch” (lekcja tematyczna „Zwierzęta domowe” 9 kwietnia 2024 i „Pociągi” 23 kwietnia 2024 roku);
  • Publicznego Przedszkola „Planeta Marzeń” (lekcje biblioteczna „Pierwsze spotkanie z biblioteką” 10 i 11 kwietnia 2024; lekcja tematyczna „Bajki i Baśnie” 24 kwietnia 2024 roku);
  • Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego „Kids World” (lekcja tematyczna „Bajki i Baśnie” 16, 17 i 18 kwietnia 2024 roku.

Wszystkie spotkania przebiegły sprawnie i dzieci zadowolone wróciły do swoich przedszkoli. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu nas odwiedzą.