Ferie z sową Jadwigą w BD52

23.02.2023 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52 odbyło się spotkanie pt. „Ferie z sową Jadwigą”. Na początek przeczytaliśmy książkę Mai Strzebońskiej „Czarownica i zimowe szaleństwa”, a później rozpoczęliśmy zimowe zabawy. Nic nie szkodzi, że przecież w bibliotece i za oknem śniegu nie było. Wystarczyło trochę wyobraźni i kilka kartek papieru. Dzieci rozwiązywały też zadanie na spostrzegawczość oraz wykonały pracę plastyczną.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wspólną zabawę. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.