„Czytanie na dywanie” w BD65


13 października 2023 r. w Bibliotece nr 65 dzieci z Przedszkola nr 120 wzięły udział w wydarzeniu „Czytanie na dywanie” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną na Targówku oraz szkołę językową Early Stage. Z wielkim zaangażowaniem uczyły się słówek po angielsku oraz uczestniczyły we wszystkich organizowanych przez p. Karolinę zabawach.

Z ogromną przyjemnością dopasowywały słowa do obrazków, grały w memory, odszukując pary, a także naśladowały zwierzęta dżungli i z zaciekawieniem słuchały czytanki „Monkey puzzle” Julii Donaldson.

Przedszkolaki z żalem opuszczały naszą Bibliotekę, ale… na krótko! Wkrótce widzimy się na kolejnym spotkaniu w ramach „Czytania na dywanie” z radosnymi lektorami Early Stage.

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!