„Czytanie na dywanie” w BD52

„Czytanie na dywanie” to pierwsze zajęcia, które odbyły się w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52 w nowym roku. Uczestniczyły w nich dzieci z Przedszkola nr 123, a prowadziła je lektorka ze szkoły językowej Early Stage w ramach współpracy z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Targówek.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w przeprowadzonych zajęciach – poznawały nazwy zwierząt, odpowiadały na pytania, rywalizowały w grupach. Uśmiech i zaangażowanie przedszkolaków przekonują, że taka forma nauki języka podoba się maluchom i sprawia im dużo satysfakcji.

Już w lutym kolejne spotkanie z cyklu „Czytanie na dywanie”!

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.