Biedronkowy zawrót głowy w W98

9 i 10 maja z samego rana Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 98 przy ul. Kondratowicza 23 odwiedziły dzieci z Przedszkola „Wyszogród”. Wysłuchały opowieści prezentowanych w teatrzyku Kamishibai.

9 maja obejrzały przedstawienia pt. „Przyjaźń i czarna farba” oraz „O chłopcu, który pragnął być dinozaurem”. Po pokazie dzieci odbyły krótką rozmowę o przyjaźni, która była tematem przewodnim jednej z bajek. Na koniec spotkania wykonały pracę plastyczną.

Nazajutrz młodsza grupa przedszkolaków również wysłuchała bajek – tym razem „O Krasnoludku, który nie mieszkał w ogródku” oraz o Biedronce i jej perypetiach z kropkami i z przyjaciółmi.

Zaraz po wysłuchaniu bajek dzieci ruszyły na poszukiwanie biedronek, które rozleciały się po całej bibliotece. Było przy tym dużo śmiechu i radości.

Dziękujemy naszym małym gościom i ich paniom opiekunkom za odwiedziny, miłą zabawę oraz za wspaniałą pracę plastyczną, którą podarowały bibliotece.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.