Biblioteczne spotkanie z sową Jadwigą


20 czerwca 2024 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52 odbyło się ostatnie przed wakacyjną przerwą „Biblioteczne spotkanie z sową Jadwigą”. Aby wzbudzić wakacyjny nastrój, na początek przeczytaliśmy książkę P. Waechtera „Dookoła świata z przyjaciółmi”. Następnie tańczyliśmy w rytm wesołej piosenki. Dzieci zmierzyły się także z porcją absurdalnych zagadek i poradziły sobie z nimi wyśmienicie!

Na zakończenie uczestnicy wykonali pracę plastyczną, która jednocześnie mogła posłużyć jako prezent z okazji Dnia Ojca. W związku z tym, iż były to ostatnie zajęcia z całego cyklu spotkań z sową Jadwigą, dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za obecność – szczególne podziękowania dla tych, którzy byli z nami bardzo regularnie, przez cały rok szkolny. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!

Kolejne spotkanie z sową Jadwigą planujemy w październiku, podczas Nocy Bibliotek.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.