Wystawa prac Hanny Smolińskiej w BD52

Zgodnie z hasłem tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek „Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA” z wielką przyjemnością udostępniliśmy przestrzeń Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 52, aby swoje piękne prace plastyczne mogła pokazać szerokiej publiczności młoda artystka i nasza czytelniczka Hania Smolińska.

Hania ma 12 lat. Jest pasjonatką koni, jazdy konnej i hobby horsingu. Uwielbia rysować i malować od najmłodszych lat; jest samoukiem. Posługuje się akwarelami na papierze i płótnie, a także rysuje ołówkiem. Poza tym uwielbia czytać książki, oglądać filmy, gry komputerowe, jazdę rowerem i spacery. W swoich pracach często nawiązuje do literatury fantasy oraz portretuje zwierzęta (głównie konie).

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się podzielić swoja pasją z innymi, zaprezentować swoją twórczość szerszemu gronu odbiorców, do kontaktu z biblioteką. Jest w niej miejsce dla każdego!

Na wystawę prac Hani Smolińskiej zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 52 w godzinach 10-19. Będzie trwała do końca maja 2023 r.