XVIII Kampania Białych Serc w WP130

W dniach 12-23.10.2022 Wypożyczalnia nr 130 o profilu pedagogicznym  włączyła się w  18. edycję Kampanii Białych Serc – Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom i Przemocy. Tegoroczne hasło Kampanii brzmiało: „Włącz alarm”. Hasłem tym chciano zasygnalizować problemy związane z uzależnieniem behawioralnym – fonoholizmem.

Na znak solidarności z Kampanią w oknie Wypożyczalni wisiały białe serduszka i przygotowana została wystawa książek związanych z tematem.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.