Europejski Dzień Sąsiada w W98


W 2022 roku Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 98 włączyła się w obchody Europejskiego Dnia Sąsiada – organizowanego w ponad 30 krajach Europy oraz w Kanadzie. Nasza Biblioteka podeszła do wydarzenia w szerszy sposób, postrzegając sąsiadów jako społeczność międzynarodową.

Przygotowaliśmy wystawkę przewodników turystycznych po krajach naszych geograficznych sąsiadów – zarówno tych, z którymi łączy nas granica lądowa, jak i tych, którzy są od nas oddzieleni Morzem Bałtyckim.

Wkrótce wszyscy rozpoczniemy sezon urlopowy. Warto przyjrzeć się historii, kulturze, tradycji, zabytkom naszych sąsiadów. Polecamy wszystkim takie wycieczki, najlepiej z przewodnikami wypożyczonymi z Bibliotek Targówka. A już podróż z sąsiadem z bloku czy domu obok do ościennego kraju będzie najlepszą przygodą.

Awaria linii telefonicznej w BD12 i W64
W związku z awarią linii telefonicznej w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 oraz Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (obie placówki przy ul. Radzymińskiej 121) prosimy o ew. kontakt mailowy: bd12@multibiblioteka.waw.pl, w64@multibiblioteka.waw.pl.