W60 z wizytą w Przedszkolu nr 115


Głośne czytanie bajek przez bibliotekarza Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 podopiecznym „Przedszkola pod Klonem” to tradycja, którą podtrzymujemy od roku.

Podczas październikowego spotkania grupa czterolatków wysłuchała dwóch bajek przedstawionych w formie teatrzyku Kamishibai pt.: „Rowerek Walentynki” i „Kotka Milusia”. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem słuchały pogodnych historyjek, chętnie dopytywały o szczegóły i odpowiadały na zadane pytania. Wizycie towarzyszyła radosna atmosfera zabawy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałe spotkanie. Zapraszamy do odwiedzenia wraz z rodzicami naszych bibliotek dla dzieci na Targówku, gdzie czeka na najmłodszych wiele pięknych kolorowych książeczek.

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że Biblioteka nr 53 oraz Wypożyczalnia nr 2 mieszczące się przy ul. Bazyliańskiej 6 zostaną tymczasowo zamknięte 11 grudnia 2023 r. od godz. 16.00 z powodu awarii ogrzewania. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do odwiedzenia nas w dniu jutrzejszym. Dziękujemy za wyrozumiałość. Ponadto 11 grudnia 2023 r. Biblioteka nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!