W60 z wizytą w Przedszkolu nr 115

Głośne czytanie bajek przez bibliotekarza Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 podopiecznym „Przedszkola pod Klonem” to tradycja, którą podtrzymujemy od roku.

Podczas październikowego spotkania grupa czterolatków wysłuchała dwóch bajek przedstawionych w formie teatrzyku Kamishibai pt.: „Rowerek Walentynki” i „Kotka Milusia”. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem słuchały pogodnych historyjek, chętnie dopytywały o szczegóły i odpowiadały na zadane pytania. Wizycie towarzyszyła radosna atmosfera zabawy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałe spotkanie. Zapraszamy do odwiedzenia wraz z rodzicami naszych bibliotek dla dzieci na Targówku, gdzie czeka na najmłodszych wiele pięknych kolorowych książeczek.