Warsztaty plecenia wianków w W37

W ostatni dzień wiosny w Wypożyczalni nr 37 przy ulicy Smoleńskiej 94 odbyły się warsztaty plecenia wianków. Nasza placówka zmieniła się w pracownię florystyczną. Zapach świeżych roślin i kwiatów roznosił się w całej bibliotece. Osoby, które tego dnia do nas przybyły, miały okazję upleść piękne kolorowe wianki i przyozdobić swoje głowy. Warsztaty były okazją nie tylko do poznania techniki robienia wianków, ale także do odwiedzenia naszej placówki, poznania nowych osób i rozmów na różne tematy.

Serdecznie dziękujemy naszej wolontariuszce Mirce za poprowadzenie zajęć, a wszystkim uczestnikom – za przybycie na spotkanie.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.