Tworzenie lampionów i seans filmowy. Noc Bibliotek 2023 w W37

7 października 2023 r. Wypożyczalnia nr 37 wzięła udział w Nocy Bibliotek, której towarzyszyło hasło „Absurd nie czytać”. Aby umilić spotkanie naszym przybyłym gościom, przygotowaliśmy dla nich różnego rodzaju atrakcje.

Uczestnicy mogli tego wieczoru tworzyć piękne lampiony, grać w gry planszowe oraz obejrzeć film „Pamiętniki Tatusia Muminka”. Wszyscy, którzy tego wieczoru odwiedzili naszą placówkę, otrzymali skromny upominek.

„Noc Bibliotek” to coroczna ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Jest to również okazja do niekonwencjonalnego zaprezentowania zbiorów i oferty edukacyjno-kulturalnej naszych placówek.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.