Świąteczne warsztaty rękodzieła w W60

12 grudnia w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 odbyły się świąteczne warsztaty rękodzieła, na których z radością i sentymentem powróciliśmy do tradycji ręcznie robionych ozdób bożonarodzeniowych.

Podczas warsztatów powstały kolorowe własnoręcznie zdobione świąteczne aniołki, które uczestnicy mogli zabrać do domu.

Pracom plastycznym towarzyszyła serdeczna, miła atmosfera, która wprowadziła nas wszystkich w przedświąteczny nastrój. Wspólnie spędzony czas był okazją do wymiany pomysłów, przyniósł wiele radości i satysfakcji z tworzenia.

Kolejne warsztaty z cyklu „Z pasją i inspiracją. Robótki ręczne” odbędą się w styczniu. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.