Ozdoby i dekoracje do ubrań – warsztaty w W60

25 stycznia w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 odbyły się warsztaty rękodzieła z cyklu „Z pasją i inspiracją – robótki ręczne”.

Na noworocznym spotkaniu uczestniczki wykonały kolorowe, eleganckie dodatki do ubrań i ozdoby do włosów. Zajęcia wymagały kreatywności,  precyzji i cierpliwości. Wspólnie spędzony czas był okazją do wymiany pomysłów, przyniósł wiele radości i satysfakcji z tworzenia. Warsztaty były inspiracją do nowych pomysłów na własnoręczną biżuterię i ozdoby.

Kolejne warsztaty z cyklu „Z pasją i inspiracją. Robótki ręczne” już w lutym. Serdecznie zapraszamy.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.