Europejski Dzień Sąsiada w W60

30 maja 2023 roku Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ulicy Krasnobrodzkiej 11 dołączyła do obchodów Europejskiego Dnia Sąsiada.

Z okazji tego święta zaprosiliśmy naszych sąsiadów do wspólnego wykonania papierowych kwiatów. Kolejne etapy tworzenia goździków sprzyjały wzajemnej pomocy, rozmowom oraz wybuchom śmiechu. Były też okazją do budzenia nowych pomysłów.

Stworzona przez wszystkich kompozycja przyniosła zadowolenie i chęć utrwalenia jej na zdjęciu.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.