CI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej nr I (wyniki)

16.12.2023 r. w Czytelni Naukowej nr I im. Janiny Englert rozegrano 101. Turniej Szachowy. Rozgrywki przeprowadzono za pomocą programu Chessarbiter Pro w systemie szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 minut na zawodnika. W szachowych zmaganiach uczestniczyło 53 zawodników.

Wyniki

Od organizatora turnieju – Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy – nagrody rzeczowe wraz ze słodkimi upominkami otrzymali: najmłodszy debiutant turnieju, najlepsza zawodniczka turnieju oraz 26 najlepszych zawodników turnieju.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.