Warsztaty rękodzieła „Z pasja i inspiracją. Robótki ręczne” – kolorowe zakładki do książek

Z okazji Tygodnia Bibliotek na majowych warsztatach w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 pokazaliśmy zebranym, jak w prosty sposób (mając do dyspozycji karton, kolorowy papier, klej, nożyczki) można wykonać kolorowe zakładki do książek. Wspólnie spędzony czas był okazją do wymiany pomysłów, przyniósł wiele radości i satysfakcji z tworzenia i zdobienia zakładek.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.