Suplementy diety dla seniorów – skonsultuj z farmaceutą. Spotkanie w W29

10 października 2023 roku w ramach Warszawskich Dni Seniora w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 29 (ul. Rembielińska 6a) odbyło się spotkanie na temat „Suplementy diety dla seniorów – skonsultuj z farmaceutą”, poprowadzone przez studentki V roku farmacji WUM.

W czasie wykładu uczestnicy poznali różnice między lekiem a suplementem diety oraz dowiedzieli się, jakie składniki warto suplementować.

Po zakończonej prezentacji Panie prowadzące chętnie odpowiadały na pytania dotyczące m.in. zalecanych dawek dziennego spożycia witamin. Dużym zainteresowaniem cieszył się temat zdrowej zbilansowanej diety.

Spotkanie było cenną lekcją wiedzy i przydatnych informacji dotyczących zdrowia.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.