Czytelnię spowiła muzyczna głębia duetu „Pełnia”


Koncertowa uczta dla uszu i duszy!

20 kwietnia 2023 r. Czytelnię Naukową nr I wypełniły dźwięki będące połączeniem takich gatunków, jak rock, trip-hop czy nowoczesne brzmienie samobytności słowiańskiej. Duet „Pełnia” z Białorusi zaprezentował autorskie utwory z debiutanckiego albumu „Horyzonty”, śpiewając zarówno w ojczystym języku, jak i po polsku. W drugiej części koncertu wysłuchaliśmy utworów chrześcijańskich.

Duet „Pełnia” jest bowiem, jak sam o sobie mówi, połączeniem filozofii chrześcijańskiej z medytacją. Artyści koncertują w kościołach, działają w charytatywnej grupie „Song of Fire” oraz w Fundacji „Jesus Christ Security”. Chętnie współpracują w różnych projektach z innymi muzykami, artystami i poetami.

Zespół wyjechał z Białorusi. Teraz chce wydać płytę w Polsce. Na stronie zrzutka.pl można wesprzeć to marzenie duetu „Pełnia”. Zachęcamy – warto się zagłębić w tę twórczość!

– Potrzebujemy waszych otwartych serc, Drodzy Przyjaciele. Wierzymy, że twórczość nie ma granic, a język muzyki rozumie każdy. Będziemy wdzięczni za szansę dla naszej twórczej przyszłości! – mówi Yadviha Bahdanovich.

Link do zbiórki na wydanie nowej płyty duetu „Pełnia”*

Posłuchaj Duetu „Pełnia” w serwisie Soundcloud