Biblioterapia w W72 – ciekawostki o Targówku

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 72 przy ul. Suwalskiej 11 gościła 9 maja grupę dorosłych na jednym z cykli spotkań o charakterze biblioterapeutycznym. Temat interesował wszystkich, ponieważ są mieszkańcami Targówka. Rozmawialiśmy o zmianach, jakie zaszły w naszej dzielnicy na przestrzeni lat. Z pomocą przyszedł cykl prezentowany przez Stowarzyszenie Kolejka Marecka – a ściślej p. Krzysztofa Gajdę. Dostarczył mnóstwa wiedzy i ciekawostek, nieznanych nawet długoletnim mieszkańcom Targówka. Wskazaliśmy miejsca, które warto spróbować odwiedzić w nadchodzących ciepłych miesiącach.