„Zakochany Targówek” Antologia wierszy dla dorosłych


Tom dedykowany dorosłym, zawiera poezję dojrzalszą, opartą na głębszych doświadczeniach i obserwacji otaczającego świata. Większość wierszy jest bardzo osobistych; część z nich zawiera wątki rodzinne.

Oprócz wyżej wspomnianych działań z uczestnikami projektu tu również dodatkowo zainicjowana została zabawa literacka słowem. Nie czekając na twórcę, postanowiliśmy wyjść jemu naprzeciw. W celach promocji i dotarcia do wszystkich,
którzy potrzebują takiego projektu jak ten, postanowiliśmy poszukać poetów w terenie. Odwiedziliśmy kilka miejsc w parkach i ogrodach, podczas imprez kulturalnych, gdzie zapraszaliśmy do naszej rymowankowej zabawy. Wartością dodaną są więc krótkie wierszyki, które nadają lekkości całemu tomowi.

„Zakochany Targówek” Antologia wierszy dla dorosłych

 

Pobierz książkę pt. „Zakochany Targówek” Antologia wierszy dla dorosłych

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że Biblioteka nr 53 oraz Wypożyczalnia nr 2 mieszczące się przy ul. Bazyliańskiej 6 zostaną tymczasowo zamknięte 11 grudnia 2023 r. od godz. 16.00 z powodu awarii ogrzewania. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do odwiedzenia nas w dniu jutrzejszym. Dziękujemy za wyrozumiałość. Ponadto 11 grudnia 2023 r. Biblioteka nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!