Relacja ze spotkania autorskiego z Joanną Olech w BD12


21 listopada 2022 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Olech – autorką wielu książek dla dzieci, znaną przede wszystkim z kultowej już książki „Dynastia Miziołków”.

Jak naprawdę nazywa się Miziołek? Kim jest Mamiszon? Co lubi Papiszon? Jak rozpoczęła się historia słynnej Dynastii Miziołków? To tylko kilka z wielu pytań, na które mogliśmy usłyszeć odpowiedź podczas spotkania z pisarką. Nie obyło się również bez pięknych ilustracji, które spontanicznie tworzyła dla nas Pani Joanna. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że jest nie tylko wspaniałą pisarką, ale równie doskonałą ilustratorką i artystką. Podczas spotkania było mnóstwo zabaw i zgadywanek, a każdy, kto znał odpowiedź na zadane pytanie, mógł dostać małe co nieco.

Spotkanie było częścią projektu „Wielokulturowo – bo taki jest Świat – poznaję i akceptuję”, który finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!